#
TRUVA SAĞLIK ANLAŞMALI HaSTANELER SAYFASINA HOŞGELDİNİZ

Sağlık Turizminde Özel Anlaşmalı Hastanelerimiz

Türkiye'nin en kaliteli hastanelerinde farkı yaşayın...

Truva Sağlık 2021

Acıbadem Hastane Grubu | truva group sağlık
Acıbadem Hastane Grubu

İlk hastanesi 1991 yılında kurulan Acıbadem Sağlık Grubu bünyesinde bulunan 17 hastane ve 13 tıp merkezinde 2200’ü doktor, 3500’ü hemşire olmak üzere yaklaşık 13000 çalışanıyla sağlık hizmeti vermektedir. Donanımlı sağlık çalışanları, ileri teknolojisi, modern altyapısı ve JCI akreditasyonu ile belgelendirilmiş sağlık standartlarında teşhis ve tedavi hizmetleri sunmaktadır.

Acıbadem Grubu pek çok kompleks tedavi yöntemi için Türkiye ve dünyada bir referans merkezi olma özelliği taşımaktadır. Özellikle sporcu sağlığı ve ronotik cerrahi konusunda son teknolojiye sahip tıbbi donanımı ve alanında uzman hekimleriyle önemli başarılara imza atmaktadır.

Medipol Hastane Grubu | truva group sağlık
Medipol Hastane Grubu

2012 yılında kurulan Medipol Mega Hastaneler Kompleksi, bir Üniversite Hastanesi olmasının yanı sıra bünyesinde dört ayrı hastaneyi barındıran bir hastane kompleksidir. Bünyesinde Genel, Onkoloji, Kalp-Damar Cerrahisi ve Diş Hastanelerini barındıran hastane kompleksi aynı zamanda Türkiye’nin en fazla branş sayısına sahip hastanesidir.

Medicana Hastane Grubu | truva group sağlık
Medicana Hastane Grubu

1995 yılında hizmet vermeye başlayan Medicana Sağlık Grubu bünyesinde 8 hastane bulunmaktadır. Uluslararası kalite standartlarını temsil eden JCI (Joint Commission International Accreditation) tarafından da akredite edilen Medicana Sağlık Grubu’nun üstün teknolojik alt yapısı ve uzman hekim kadrosu ile hasta memnuniyetini en üst düzeyde tutmaktadır.

Liv Hospital | truva group sağlık
Liv Hospital

İsmi verilirken Leading International Vision (Sağlıkta Uluslararası Vizyon) prensibinin baş harflerinden esinlenilen Liv Hospital insan vücudunun mucizevi kabiliyetini referans almıştır.

Hasta odaklı yaklaşımı, seçkin hekim kadrosu, sağlık personeli, tıbbi altyapısı ve teknolojisiyle Liv Hospital, 30 bin metrekare kapalı alanda, 154 yatak, 8 ameliyathane ve 50 klinikten oluşmaktadır. LIV Hospital, JCI tarafından akredite edilmiştir.

MedicalPark Hastane Grubu | truva group sağlık
MedicalPark Hastane Grubu

1995'ten beri Türkiye'de hastanecilik alanında faaliyet gösteren Medical Park Hastaneler Grubu; 15 Hastane, 2 Hastane Kompleksi ve 1 Tıp Merkezi ile toplam 18 hizmet merkezi, 9.000'i aşkın çalışanıyla Türkiye'nin 13 ilinde hizmet vermektedir.

Medical Park Hastaneler Grubu’nun yüksek tıbbi donanıma sahip hastaneleri, uzman hekim ve sağlık çalışanı kadrosu Jile CI (Joint Commission International Accreditation) tarafından akredite edilmiş bir sağlık grubudur.

Dünya Göz Hastanesi | truva group sağlık
Dünya Göz Hastanesi

1996 yılında hizmet vermeye başlayan Dünyagöz, gözün tüm branşlarında 365 gün, 24 saat hizmet vermektedir.

Yurt içi ve yurt dışında toplam 18 merkezde hizmet veren grubun hastaneleri JCI tarafından akredite edilmiştir