kurumsal | Truva Sağlık 2021
TRUVA SAĞLIK'A HOŞGELDİNİZ!

Truva Sağlık Hizmetleri, 1995 yılından bu yana turizm faaliyetlerini sürdüren Truva Group tarafından, memnun müşterilerinin talep ve önerileri, yurtdışı partnerlerinin bu alanda da çalışma istekleri değerlendirilerek 2021 yılında kurulmuştur.

Önceliğinin müşteri memnuniyeti olduğu faaliyetlerini bir adım daha ileriye taşıyarak, sağlıklarını geliştirecekleri süreçlerde müşterilerinin daima yanında olmayı hedeflemiştir. Rezervasyon anından itibaren başlayan hizmet adımları, havalimanı transferleri, otel rezervasyon ve transferleri, sağlık birimi transferleri, sağlık hizmetleri ve isteğe bağlı seyahatleri de kapsamaktadır.

Turizm ve sağlık alanlarında uzun yıllara yayılan tecrübelere sahip olan Truva Sağlık Hizmetleri ekibi, hastalarının en güncel ve en etkili tedavi yöntemlerini alabilmesi için çalıştığı sağlık birimlerini titizlikle seçmiştir. Bununla birlikte hizmetlerini uygun ve ulaşılabilir bütçeler içinde tutmayı başarmıştır.

Sağlığın ve turizmin birleştiği bu hizmet kolu, ülkemizin sağlık alanında kazandığı ilerlemenin doğal bir sonucu olarak gelişmiştir. Bu gelişime kayıtsız kalmayan Truva Sağlık Hizmetleri, yerli ve yabancı tüm müşterilerine konforlu bir seyahat ve konaklamayla birlikte, onlara en uygun tedavi imkanını sağlamaktadır.

Truva Sağlık 2021

hakkımızda | Truva Sağlık 2021