İdrar borusu, mesane(idrar kesesi), prostat, üretra, böbrek, testis ve penis hastalıkları üroloji servisi kapsamındadır.

Truva Sağlık hizmetleri tarafından, Türkiye'deki tedavilerinizi organize ediyoruz.

Truva Sağlık | Üroloji
Üroloji

Böbrek, prostat, üretra, idrar borusu, mesane (idrar kesesi), testis ve penis hastalıkları üroloji hekimlerinin uzmanlık alanı içindedir.

Böbrek apsesi ve enfeksiyonu, böbrek taşı, böbrek kanal darlığı ve tıkanıklığı, böbrek kisti, böbrek tümörü, böbrek travması ve yaralanmaları böbrek ile ilgili olan hastalıklardır.

Üreter taşı, üreter travmaları ve tümörleri, üreter darlıkları idrar yolu hastalıklarına örnektir.

Mesane, yani idrar kesesi ile ilgili olarak gelişebilecek enfeksiyonlar, mesane taşı, üreterovezikal darlık, üreterovezikal reflü ve mesane tümörü de yine üroloji hekimlerince tedavisi yapılan hastalıklardır.

Prostat ile ilgili hastalıkların tedavisinde ilaç ya da cerrahi müdahale çok yaygın seçeneklerdendir.

Truva Sağlık Hizmetleri aracılığıyla Türkiye'de tedavi olmak hakkında bilgi almak, durumunuzu ve operasyon şartlarını öğrenmek için web sitemizde yer alan başvuru formunu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Mevcut rapor, epikriz ve filmleriniz varsa onları da ekleyerek zaman kazanmamıza yardımcı olabilirsiniz. Uzman hekimlerimiz tarafından yapılacak değerlendirme sonucunda en kısa sürede size geri dönüş yapılacaktır.

Bilgi Al

Telefon: 0090 216 688 55 88